| Price | $13,299.00 |
Image 1 of 2
| Stock # | 127269 |
| Year | 2026 |
| Brand | Midsota |
| Model | TBWB |
| Floorplan | Tilt bed wide body 24' |
| Type | Tilt Deck Trailer |
| Length | 24' 0" |
| Width | 8' 6" |
| Location | Perham, MN |
| Price | $13,299.00 |
2026 Midsota TBWB-24 equipment trailer
8000lb oil bath axles, 17.5" 18ply tires and wheels
| Specifications | |
|---|---|
| Condition | New |
| Exterior: | Black PPG paint |
| GVWR: | 17,600 lb |
| Payload Capacity: | 17,600 lb |
| # of Axles: | 2 |
| Length: | 24' 0" |
| Width: | 8' 6" |
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Construction: | Steel |
| Floor Type: | Pressure Treated Wood |
| Enclosure: | Open |
| Warranty: | 5yr warranty |
Inventory Powered by NetSource Media
Join our Loyalty Rewards program! Already a member? Login Here!
Contact Us