| Price | $12,199.00 |
Image 1 of 1
| Stock # | 5496 |
| Year | 2026 |
| Brand | Midsota |
| Model | NTB22 |
| Floorplan | TB-22, 8k axles |
| Type | Tilt Deck Trailer |
| Length | 22' 0" |
| Width | 7' 0" |
| Location | Perham, MN |
| Price | $12,199.00 |
| Specifications | |
|---|---|
| Condition | New |
| Exterior: | Black |
| GVWR: | 17,600 lb |
| Payload Capacity: | 17,600 lb |
| # of Axles: | 2 |
| Length: | 22' 0" |
| Width: | 7' 0" |
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Construction: | Steel |
| Floor Type: | Pressure Treated Wood |
| Enclosure: | Open |
| Warranty: | 5yr warranty |
Inventory Powered by NetSource Media
Join our Loyalty Rewards program! Already a member? Login Here!
Contact Us