| Price | |
| Sale Price | $26,999.00 |
Image 1 of 3
| Stock # | 4708 |
| Year | 2026 |
| Brand | Midsota |
| Model | FB |
| Floorplan | 32' hydraulic beavertail gooseneck |
| Type | Deckover/Flat Deck Trailer |
| Length | 32' 0" |
| Width | 8' 6" |
| Location | Perham, MN |
| Price | |
| Sale Price | $26,999.00 |
Midsota 32' flatbed gooseneck trailer
Dual Hydraulic tongue jacks, hydraulic beavertail
Traction strips on beavertail, winch mount
12,000lb axles, hutch suspension
| Specifications | |
|---|---|
| Condition | New |
| Exterior: | Black PPG paint |
| GVWR: | 25,990 lb |
| Payload Capacity: | 25,990 lb |
| # of Axles: | 2 |
| Length: | 32' 0" |
| Height: | 3' 0" |
| Width: | 8' 6" |
| Hitch Type: | Gooseneck |
| Construction: | Steel |
| Floor Type: | Pressure Treated Wood |
| Enclosure: | Open |
| Warranty: | 5yr warranty |
Inventory Powered by NetSource Media
Join our Loyalty Rewards program! Already a member? Login Here!
Contact Us