| Price | $3,250.00 |
Image 1 of 3
| Stock # | mini |
| Year | 2025 |
| Brand | Midsota |
| Model | Mini Dump |
| Floorplan | 3x5 tandem axle mini dump |
| Type | Dump Trailer |
| Length | 5' 0" |
| Width | 3' 0" |
| Location | Perham, MN |
| Price | $3,250.00 |
| Specifications | |
|---|---|
| Condition | New |
| Exterior: | black |
| GVWR: | 4,400 lb |
| Payload Capacity: | 4,400 lb |
| # of Axles: | 2 |
| Length: | 5' 0" |
| Height: | 2' 0" |
| Width: | 3' 0" |
| Rear Opening: | Swing |
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Construction: | Steel |
| Floor Type: | Steel |
| Enclosure: | Open |
| Warranty: | 5yr |
Inventory Powered by NetSource Media
Join our Loyalty Rewards program! Already a member? Login Here!
Contact Us